q Official Bath City FC website
Saturday and Bank Holiday games ko 3.00pm - Midweek games ko 7.45pm (unless stated otherwise)

DATE COMP OPPONENTS H/A SCORE POS ATT SCORERS REP
Tue 11 Jul BRISTOL CITY H L0-3 - 963 Y
Fri 14 Jul EXETER CITY H L0-2 - 330 Y
Tue 18 Jul READING U23s H W3-1 - 158 Capoue, Lucas, Misso Y
Thu 20 Jul CHELTENHAM TOWN H W2-1 - 165 Jarvis 2 (1p) Y
Sat 22 Jul Clevedon Town A W2-0 - 87 Watkins, Case Y
Wed 26 Jul BRISTOL ROVERS H W1-0 - 1031 Case Y
Sat 29 Jul Yate Town A W3-0 - - Morgan, Diallo, Lucas Y
Sat 5 Aug Bognor Regis Town A L2-3 15 726 Jarvis, Watkins Y
Tue 8 Aug CHIPPENHAM TOWN H
Sat 12 Aug CHELMSFORD CITY H
Tue 15 Aug Truro City A
Sat 19 Aug Havant & Waterlooville A
Sat 26 Aug POOLE TOWN H
Mon 28 Aug Gloucester City A
Sat 2 Sep WELLING UNITED H
Tue 5 Sep OXFORD CITY H
Sat 9 Sep Concord Rangers A
Mon 11 Sep Hungerford Town A
Sat 16 Sep (2nd Qualifying Round)
Sat 23 Sep WEALDSTONE H
Sat 30 Sep (3rd Qualifying Round)
Sat 7 Oct St Albans City A
Sat 14 Oct DARTFORD ( 4Q Round) H
Sat 21 Oct BRAINTREE TOWN H
Sat 28 Oct Hampton & Richmond Borough A
Sat 4 Nov Whitehawk ( 1st Round) A
Sat 11 Nov EAST THURROCK UNITED H
Sat 18 Nov Eastbourne Borough A
Sat 25 Nov (3rd Qualifying Round)
Sat 2 Dec HEMEL HEMPSTEAD TOWN ( 2nd Round) H
Sat 9 Dec BOGNOR REGIS TOWN H
Sat 16 Dec (1st Round)
Sat 23 Dec Chippenham Town A
Tue 26 Dec WESTON SUPER MARE H
Mon 1 Jan Weston Super Mare A
Sat 6 Jan TRURO CITY ( 3rd Round) H
Sat 13 Jan Chelmsford City ( 2nd Round) A
Sat 20 Jan CONCORD RANGERS H
Sat 27 Jan Oxford City A
Sat 3 Feb HAMPTON & RICHMOND BOROUGH ( 3rd Round) H
Sat 10 Feb Braintree Town A
Sat 17 Feb WHITEHAWK H
Sat 24 Feb East Thurrock United ( 4th Round) A
Sat 3 Mar EASTBOURNE BOROUGH H
Sat 10 Mar Hemel Hempstead Town A
Sat 17 Mar Poole Town ( SF1) A
Sat 24 Mar HAVANT & WATERLOOVILLE ( SF2) H
Fri 30 Mar Welling United A
Mon 2 Apr GLOUCESTER CITY H
Sat 7 Apr Wealdstone A
Sat 14 Apr HUNGERFORD TOWN H
Sat 21 Apr Dartford A
Sat 28 Apr ST ALBANS CITY H
Sun 20 May (Final) N